Kuruluşumuzdan bu yana ilkemiz; müşteri memnuniyetini sağlamak, kültürel değerlerimiz ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde satış yaparak, bu ürünleri Türkiye ile buluşturmaktır ve çalışmalarımızı hep bu doğrultuda yürütüyoruz. Fakat bu süreçler boyunca fark ettik ki aslında bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde ve en uygun kitleye ifade edebilmesidir.

2016 yılından beri hizmet veren firmamız için de "hakkımızda" yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

Tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölümdür. Ancak her firmanın reklam ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.


Muhico için kısaca; Kayseri merkezli, dış piyasaya ihraç edilecek yüksek kalite ürünleri iç piyasa ile buluşturma hedefinde olan bir kuruluştur.

Muhico’yu biraz daha yakından tanıdığınızda başka illerde hizmet veren satış firmalarından biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmamızın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda "Farklıyız..." diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır hizmet veriyoruz.

Muhico, kendisine benzer hizmetler veren satış firmalarından neden farklıdır?

Çünki;
 
Her şeyden önce;

‘’İşimizi severek yapıyor, her geçen gün geliştirmeye çalışıyoruz’’.

Hedeflerimize ulaşabilmemiz için başarılı olmak zorunda olduğumuzun bilincinde yaptığımız işi seviyor, yaptığımız işi biliyor ve güveniyoruz. Muhico ekibinde çalışan herkes işini severek yapıyor ve kendi alanında gelişebilmek için çaba harcıyor.

İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.

Sürekli olarak araştırmalar yaparak, hizmet alanımızda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı ürünün satışını bir arada yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

‘’ %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesini benimsiyoruz’’ 

Müşterilerimize kargo takip numaralarını mesaj ile belirtip ayrıca özel olarak birebir satış temsilcilerimiz arıyor. Üründen memnun kalmamaları durumunda anında iade için yada başka bir ürün isterlerse direk satış temsilcilerimizle iletişime geçebiliyorlar. Böylece telefonda bir müşteri hizmetlerinden herhangi birine bağlanmak için dakikalarca bekleme olayını ortadan kaldırıyoruz.

Elbette Muhico’yu farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz...

Saygılarımızla
 Muhico


Vizyonumuz


Halkımız ile özdeşleşmiş, sektöre yön veren, saygın ve güvenilir bir kurum olmak.

Misyonumuz


İnovatif bir bakış açısı ile birlikte koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, kültürel değerlerimiz ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde üretim yaparak, bu ürünleri Türkiye ile buluşturmak.